ЗВЕДЕНИЙ ЗАГІН ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ ВІДБУВ У ЗОНУ АТО

На східні території України для несення служби поїхали майже півсотні співробітників міліції Тернопільщини. У складі зведеного загону – добровольці з різних підрозділів обласного управління міліції та міськрайвідділів області.

PM234image001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Правоохоронці змінять своїх колег у зоні АТО. Впродовж місяця їм доведеться забезпечувати громадський порядок, контролювати рух автотранспорту на блокпостах, допомагати працівникам місцевих райвідділів боротися зі злочинністю.

Більшість бійців уже мають досвід несення служби на Сході. Проте є й такі,хто вирушає в зону АТО вперше. Очолив зміну тернопільських правоохоронців начальник Підгаєцького райвідділу внутрішніх справ ЮрійКунька. Він супроводжуватиме бійців до місця призначення і разом із ними нестиме службу.

PM883image002

 

 

 

 

 

 

 

 

Проводжати бійців у далеку й небезпечну дорогу прийшли друзі, колеги послужбі, рідні та близькі. З настановами до правоохоронців звернувся начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол.

PM556image003

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ситуація на східних рубежах загострилася, тому наша допомога зараз є вкрай необхідною. Вимоги до вас як до офіцерів – берегти життя, своє і побратимів та дотримуватися службової дисципліни», – зазначив очільникобласної міліції.

Побажав бійцям щасливого повернення і голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна.

PM648image004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ми вдячні вам за вашу мужність та принципову позицію, за те, щооберігаєте наш спокій, нашу країну. Окрему подяку бійцям за відмінну службу передаю і від   керівництва райдержадміністрації міста Попасна, де з гідністю і честю несуть службу тернопільські силовики. Вірю, що з Божим благословенням ви у повному складі повернетеся до своїх домівок», – звернувся до бійців Степан Барна.

PM16image005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від імені 95-річного ветерана Миколи Кононова, голова тернопільської ветеранської організації Григорій Головатий вручив бійцям подарунки – ліхтарі, побажавши їм легкої служби та щасливого повернення.

PM506image006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благословенні молитвами священнослужителів, правоохоронці вирушили боронити східні рубежі держави.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *