ВЕТЕРАНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІЛІЦІЇ МИКОЛІ КОННОВУ ВРУЧИЛИ ПОЧЕСНУ ВІДЗНАКУ “ПАТРІОТ УКРАЇНИ”

Значимість події не лише в тому, що ветеран війни отримав відзнаку у свій дев’яносто п’ятий день народження, а й що він – уродженець Росії – так палко визнає себе українцем.
95 ветеран (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Незважаючи на поважний вік, на запрошення керівництва обласної міліції відвідати управління Микола Федорович погодився з радістю. Активності та ентузіазму цієї поважної людини можна лише позаздрити. Бо на порозі – сотня земних років, а він усім цікавиться, вболіває, прагне вкласти свою лепту у те, аби нарешті сталися такі очікувані зміни. Колись, в юності, він боронив Україну та визволяв Тернопіль від фашиських загарбників, сьогодні активно протистоїть московській пропаганді. Каже, були б сили, взяв би до рук й зброю. А так активно підтримує тих, хто бере участь в антитерористичній операції. Зокрема, минулого року, коли четверо тернопільських міліціонерів повернулися із зони АТО з контузіями, ветеран передав на їх лікування частину своєї пенсії. І не тільки. Замовними листами уже двічі посилав звернення до президента країни-агресора з вимогою забиратися з українських Криму та Донбасу.

95 ветеран (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– За активну громадянську позицію, патріотизм і вклад у роботу управління ми Вас шануємо та поважаємо, – звернувся до ветерана виконуючий обов’язки начальника обласної міліції Казимир Попіль.- Прийміть найщиріші привітання з Днем народження, хай життя Ваше буде сповнене радості, міцного Вам здоров’я, наснаги, поваги від рідних та близьких.

95 ветеран (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від імені колегії УМВС ветеранові вручили вітальну листівку та букет з маргариток символічних синьо-жовтих кольорів.

95 ветеран (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Відзначили Миколу Федоровича і в Асоціації ветеранів МВС. За вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди 95-літнього ювілею йому вручили почесну грамоту.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *