В ОБЛАСНОМУ УПРАВЛІННІ МІЛІЦІЇ ВІДКРИЛИ ФОТОВИСТАВКУ “СИНИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ В АТО”

Сьогодні, 21 серпня, у фойє обласного управління МВС  урочисто відкрили фотовиставку «Сини Тернопільщини в АТО». Подію приурочили 24-річниці незалежності України.

PM334image001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З початку антитерористичної операції на буремному сході побували дев’ять сотень міліціонерів-добровольців Тернопілля. Багато із них несли службу в зоні неоголошеної війни вже неодноразово.

PM11image002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За цей час в архівах прес-служби правоохоронного відомства краю, ветеранських організацій, самих бійців та їхніх рідних накопичилося чимало пам’ятних світлин із відправок, повернень та безпосередньо з зони АТО. Відтак й виникла ідея поділитися ними з оточуючими.

PM538image003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотовиставка вийшла у світ  за ініціативи ветеранської і профспілкової організацій УМВСУ України в Тернопільській області, громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» та за підтримки керівництва обласної міліції.

PM664image004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Пригадую, як 24-ри роки тому ми стояли біля витоків Незалежності, – розповідає голова обласної Ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Григорій Головатий, – не можна сказати, що тоді суверенітет дався нам легко, але, на щаст, обійшлося без кровопролиття. Тому особливо боляче спостерігати за тим, як сьогодні нашим дітям і внукам доводиться відстоювати своє право жити у вільній Україні зі зброєю в руках. Фізичним відбитком емоцій і переживань наших захисників, їхніх нелегких буднів у зоні бойових дій, є ці світлини. Тому хочеться, аби нашу виставку побачило й перейнялося нею як найбільше людей.

PM213image005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подальшому виставка постійно знаходитиметься в музеї обласного управління внутрішніх справ, але її творці не виключають можливості її експонування й в інших місцях. Є прагнення показати світлини молоді, адже настав час вчити патріотизму на прикладах сучасних героїв-захисників.

PM841image006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Ця виставка – наша перша ластівка, – каже ветеран ОВС, голова громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Іван Солдак. – У планах створити ще не одну таку, адже маємо, що показати. Хочеться, аби земляки побачили більше «окопних» світлин. Дай Бог продовжимо цю добру справу.

Керівник обласної міліції подякував усім, хто долучився до створення фотовиставки.

PM184image007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Щиро вдячний ветеранським та профспілковій організаціям за цю титанічну роботу, – звернувся до присутніх Олександр Богомол, – ви робите благородну справу. Напевно такої співпраці між ветеранами та діючими  співробітниками ОВС до нині ще не було. На жаль, об’єднала  нас біда, одначе у ній ми стали сильнішими.

PM111image008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний міліціонер краю також вручив   відзнаки Асоціації ветеранів МВС України «За заслуги» ветеранам обласної міліції Михайлу Смалю та МихайлуПрогнію, які попри поважний вік, завжди готові підтримати ділом і словом своїх молодих колег.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

One thought on “В ОБЛАСНОМУ УПРАВЛІННІ МІЛІЦІЇ ВІДКРИЛИ ФОТОВИСТАВКУ “СИНИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ В АТО”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *