ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ-ФРОНТОВИКІВ ПРИВІТАЛИ З 70-РІЧЧЯМ ПЕРЕМОГИ

З нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі тернопільські правоохоронці відвідали ветеранів органів внутрішніх справ області. Сьогодні учасників бойових дій – колишніх правоохоронців залишилося двадцять шестеро. 

За доброю традицією, фронтовиків привітали у всіх районах області. Керівники  районних відділів внутрішніх справ  завітали в домівки ветеранів зі щирими побажаннями та  подарунками.  Старенькі радо приймали гостей, багато розповідали про страхіття війни, згадували міліцейську службу.

22.05.2015(9)

 

 

 

 

 

 

 

 

Привітно зустрів керівництво обласної міліції Володимир Васильович Котлярчук – ветеран Другої світової війни та учасник бойових дій. Ще 18-річним юнаком він потрапив на фронт, був тяжко поранений у бою. Згодом солдатську шинель змінив на міліцейський мундир і понад двадцять років свого життя віддав боротьбі зі злочинністю.

Заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляховичподякував ветерану за віддану службу  та побажав міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя.

–  Поки Ви живі – жива пам’ять, – відзначив Олег Ляхович. – Ваше життя – це яскравий приклад чесної та відданої праці, Ви – гідний приклад для майбутніх поколінь.

22.05.2015(10)

Прийнявши щирі вітання й подарунки, Володимир Васильович подякував гостям за те, що пам’ятають та відвідують.

За проявлені мужність і героїзм під час війни, багаторічну плідну працю в органах внутрішніх справ Володимиру Котлярчуку вручили Почесну грамоту Асоціації ветеранів МВС України.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *