Інфо

ГоловатийГоловатий Григорій Васильович – полковник внутрішньої служби у відставці. Народився 24 жовтня 1954 року в с. Конюхи Козівського району Тернопільської області. Закінчив Львівський технікум промислової автоматики (1973р.), Львівський політехнічний інститут (1980р.), Академію МВС СРСР у м. Москва (1984р.). Понад 32 роки перебував на службі в органах внутрішніх справ.

Працював на керівних посадах: начальника паспортного відділу, відділу охорони громадського порядку та Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області. Завершив службу на посаді першого заступника Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань У Тернопільській області.

В 2011 році обраний заступником , а в 2013 році – головою Тернопільської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України.

2 thoughts on “Інфо

 1. Привітання до Нового року і Різдва Христового

  Керівництво та побратими нашої Організації вітають рідних Героїв Небесної Сотні і загиблих захисників Вітчизни, всіх учасників Революції Гідності та антитерористичної операції, які отримали поранення, бійців, які захищали і захищають в зоні АТО територіальну цілісність держави, всіх членів «Союзу ветеранів АТО», небайдужих громадян і волонтерів з наступаючими новорічними і різдвяними святами!
  Нехай пам’ять про подвиги Героїв-Захисників України вічно живе у наших серцях, а в душах у нас палає гаряче бажання продовжити справу, за яку вони боролися і борються – створити вільну, демократичну і цивілізовану державу, позбавлену від ненависті, байдужості, корупції і бідності.
  Бажаємо, щоб в українських домівках у наступному 2016 році і надалі було тепло і затишно, ситно і чемно, мирно і світло! У нехай нога ворога-супостата ніколи не ступає на нашу, Богом обрану, святу українську землю!
  З Новим 2016 роком! З Різдвом Христовим!

  Керівник Тернопільського
  обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»
  Іван Солдак
  Заступники керівника обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»
  Володимир Воронін
  Василь Притула

 2. Вітаємо всіх пенсіонерів із досягненням справедливості!

  У газеті «Голосі України» від 28 грудня 2015 року (№6251) опубліковані Закони України гарантують колишнім працівникам міліції, які перебувають на пенсії, пільги поліцейських і, відповідно, розміри їх пенсій.
  Пенсії колишнім працівникам міліції відповідно до Закону України, який набирає чинності з 29 грудня нинішнього року, підлягають невідкладному перерахунку.

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей
  Верховна Рада України постановляє:
  I. Внести зміни до таких законів України:
  1. У Законі України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 29, ст. 399 із наступними змінами):
  1) у частині шістнадцятій статті 43 після слів “на момент призначення” доповнити словами “або виплати”, а слова “призначена пенсія підлягає негайному перерахунку” замінити словами “пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку”;
  2) статтю 63 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
  “Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських”.
  У зв’язку з цим частини третю та четверту вважати відповідно частинами четвертою та п’ятою.
  2. Абзац перший пункту 3 розділу III “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 22, ст. 145) після слів “Міністерстві внутрішніх справ України” доповнити словами “Національній поліції”.
  3. Пункт 15 розділу XI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Національну поліцію” (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379) доповнити абзацами другим і третім такого змісту:
  “За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
  Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України “Про міліцію”, зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України “Про Національну поліцію”.
  II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
  Президент України П.ПОРОШЕНКО

  м. Київ
  23 грудня 2015 року
  № 900-VIII

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *