ПАМ’ЯТАЮТЬ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ МІЛІЦІЇ ПРО ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Півгодинний перегляд фільму «Чорнобиль – наш довічний біль» зібрав сьогодні в актовому залі обласного управління міліції ветеранів, пенсіонерів-ліквідаторів аварії та особовий склад.

22.05.2015 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не дожив до 29-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Начальник управління кадрового забезпечення Василь Крайник запевнив, що про подвиг чорнобильців пам’ятатимуть завжди і побажав останнім міцного здоров’я, наснаги та довгих років життя.

22.05.2015 (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова обласної громадської організації «Чорнобильський щит» Борис Коваль вручив учасникам ліквідації нагрудні відзнаки, подяки та грамоти.

22.05.2015 (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від перших хвилин трагедії і до безмежності людського подвигу та звитяги – сценарій документальної стрічки, підготовленої Українською асоціацією «Чорнобиль» органів та військ МВС України. Присвячений він учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – пожежним, працівникам міліції та військовослужбовцям.

22.05.2015 (6)

Вшановували чорнобильців-ліквідаторів і напередодні, в неділю.

22.05.2015 (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.05.2015 (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник обласного управління міліції Олександр Богомол разом з представниками місцевої влади, а також громадськістю поклали квіти до пам’ятного знаку меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань», що у парку Національного відродження.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

One thought on “ПАМ’ЯТАЮТЬ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ МІЛІЦІЇ ПРО ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

  1. Схиляємо голови у скорботі за працівниками поліції Сашком Рудиком та Андрієм Чернятинським, які загинули при виконанні свого службового обов”язку.
    Хай спочивають з Богом ! Вони були Людьми і Правоохоронцями з великої букви.
    Вічная їм пам”ять і безмежна подяка за службу від громади нашого краю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *