КЕРІВНИКИ МІЛІЦЕЙСЬКИХ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ

Чергове виїзне засідання Ради обласної Асоціації ветеранів УМВС в Тернопільській області відбулося в Збаражі. На зустріч приїхали представники двадцяти первинних організацій області.

22.05.2015(18)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники наради завітали в Збаразький райвідділ внутрішніх справ, аби поділитися досвідом роботи зі своїми колегами, обговорити проблемні питання та намітили шляхи співпраці з іншими громадськими організаціями, які діють при управліннях.

22.05.2015(19)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова обласної ветеранської організації Григорій Головатий розповів про їхню діяльність, про те, як втілюються в життя основні вимоги статуту, а саме: вирішення завдань із правового та соціального захисту ветеранів, пенсіонерів, взаємодія із керівництвом галузевих служб і підрозділів органів внутрішніх справ. Не забув пригадати про участь у заходах щодо формування позитивного іміджу працівників міліції та надання допомоги у реформуванні органів внутрішніх справ.

22.05.2015(20)

Актуальним питанням серед представників ветеранської організації, на якому акцентували увагу учасники засідання,  стало виховання нових кадрів правоохоронців.

22.05.2015(21)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бути наставниками молодих міліціонерів, передавати свій досвід початківцям – такі завдання окреслили для себе ветерани. Окрім допомоги діючим правоохоронцям, вони прийняли рішення опікуватися тими, хто звільнився з органів внутрішніх справ.

Підсумовуючи виїзне засідання, голова обласної ветеранської організації Григорій Головатий зазначив, що ветерани Тернопільщини – це згуртований колектив колишніх правоохоронців, які  вболівають за роботу свого відомства.

22.05.2015(22)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після завершення засідання усі його учасники відвідали пам’ятку історичної культури Тернопільщини – Збаразький замок.

Джерело: СЗГ УМВС України в Тернопільській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *